Admin

Ordförande

Henrik Johnsson
E-mail: henrik.johnsson@boklok.se


Vice Ordförande / Ordförande Marknadskommittén

Per Anders Lindeborg
E-mail: per-anders.lindeborg@karlskronatk.com


Sekreterare

Carina Andersson
E-mail: carina.andersson@karlskronatk.com


Kassör

Christer Andersson
E-mail: christer.andersson@karlskronatk.com


Ordförande Tävlingskommittén

Jonas Petersson
E-mail: jonas.petersson@karlskronatk.com


Ordförande Ungdomskommittén

Sven Jonasson
E-mail: sven.jonasson@karlskronatk.com


Ledamot

Robert Krznaric



Ledamot

Mathilda Grönblad



Suppleant, juridik- och förhandlingsfrågor

Maria Leijonhielm
E-mail: maria.leijonhielm@karlskronatk.com



Aktuellt

TENNISSKOLAN

Tennisskolan tar Påsklov tisdag 15 april till måndag 21 april och har ingen organiserad träning då.

Träningen börjar igen på tisdag 22 april.


Boka banor
Boka online
eller ring receptionen.

Telenor Arena Karlskrona

Telefon
Reception: 0455-12802
Kansli: 0768-867103
Daniel: 0768-867104
Wille: 0768-867105

Sponsor
Skanska

Tennismagasinet
Tennismagasinet

Tennistriss
Tennistriss


Utskriftsvänlig sida

Karlskrona Tennisklubb - Telenor Arena Karlskrona - Arenavägen 19 - 371 55 Karlskrona - Tel. 0455-12802 - kansli@karlskronatk.com - Org. nr. 835000-1460
Aktuellt
Tävlingar
Tennisskolan
Klubbinfo
Styrelsen
  Medlemmar
Protokoll
Stadgar
Hedersmedlemmar
Tidigare funktionärer
Kommittéer
Kansliet
Veteraner
Fördel
Bildarkiv
Sponsorer

ITF Seniors

KTK på Facebook

Cardio Tennis

Lunchtennis

Morgontennis
Styrelsen > Medlemmar