Admin

Ordförande

Henrik Johnsson
E-mail: henrik.johnsson@boklok.se


Vice Ordförande / Ordförande Marknadskommittén

Robert Krznaric
E-mail: marknad@karlskronatk.com


Sekreterare

Carina Andersson
E-mail: carina.andersson@karlskronatk.com


Kassör

Christer Andersson
E-mail: christer.andersson@karlskronatk.com


Ledamot

Guillermo Otero
E-mail: guillermo.otero.quevedo@gmail.com


Ordförande Ungdomskommittén

Åsa Holmgren
E-mail: asaholmgren79@gmail.com


Ledamot

Henrik Dahl
E-mail: dahl.henrik@gmail.com


Ledamot

Mathilda Grönblad
E-mail: Mathilda.Gronblad@gotenehus.se


Suppleant, juridik- och förhandlingsfrågor

Maria Leijonhielm
E-mail: maria.leijonhielm@karlskronatk.com


Ledamot

Johan Säfström
E-mail: johan@safstrom.org



Aktuellt

TENNISSKOLAN

Tennisskolans
sista ordinarie
träningsvecka är
vecka 22.


Boka banor
Boka online
eller ring receptionen.

Telefon
Reception: 0455-12802
Kansli: 0768-867103
Daniel: 0768-867104
Wille: 0768-867105

Sponsor
Cevian Capital

Tennismagasinet
Tennismagasinet

Tennistriss
Tennistriss


Utskriftsvänlig sida

Karlskrona Tennisklubb - Arena Karlskrona - Arenavägen 19 - 371 55 Karlskrona - Tel. 0455-12802 - kansli@karlskronatk.com - Org. nr. 835000-1460
Aktuellt
Tävlingar
Tennisskolan
Klubbinfo
Styrelsen
  Medlemmar
Protokoll
Stadgar
Hedersmedlemmar
Tidigare funktionärer
Kommittéer
Kansliet
Veteraner
Fördel
Bildarkiv
Sponsorer

ITF Seniors

Sommarkurs

KTK på Facebook

Cardio Tennis

Styrelsen > Medlemmar