Admin



Kansliets Tider

Måndag
Tisdag
Onsdag
Torsdag
Fredag


12.00 - 16.00
12.00 - 16.00
12.00 - 16.00
12.00 - 16.00
12.00 - 16.00

Kontakt

Telefon

E-mail

Adress


0768-867103

kansli@karlskronatk.com

Karlskrona Tennisklubb
Telenor Arena Karlskrona
Arenavägen 19
371 55 Karlskrona

 
Aktuellt
2015-05-08 Hej, klubbchefen är långledig, vänligen kontakta någon av följande personer för att få hjälp i ditt ärende: / Hello, the club manager is on maternity leave, please contact the appropriate person below for help with your errand:

Ekonomi, administration, anläggningen, mässor, kommunen / Invoices, admin, facilities, exhibitions
Christer Andersson – christer.andersson@karlskronatk.com, 070-5632371

Tävlingar (ej Karlskrona International Senior Trophy) / Tournaments (except Karlskrona International Senior Trophy)
Daniel Brodén – tavling@karlskronatk.com, 0768-867104

Tennisskolan, privatträning, gruppbokningar / Tennis school, private lessons, group lessons
Johan Wilhelmsson – tennisskolan@karlskronatk.com, 0768-867105
Daniel Brodén – Daniel@karlskronatk.com, 0768-867104

Sponsring, marknadsföring, bidragsansökningar / Sponsors, marketing, grants
Robert Krznaric – marknad@karlskronatk.com, 076-8433433

Sponsring, marknadsföring, Senior ITF:en, gräsbanorna, shopen / Sponsors, marketing, Karlskrona International Senior Trophy, the shop
P-A Lindeborg – palindeborg@gmail.com, 0768-867101

IT, hemsidan / IT, website
Johan Wilhelmsson - wille@karlskronatk.com, 0768-867105
Henrik Dahl - dahl.henrik@gmail.com, 076-8824961

Bokning av banor / Courtbooking
Receptionen / The reception - 0768-867100

Problem med banbokningsprogrammet / Trouble with courtbooking program
Christer Andersson– christer.andersson@karlskronatk.com, 070-5632371
Johan Wilhelmsson - wille@karlskronatk.com, 0768-867105

Styrelsefrågor / President of the board
Henrik Johnsson - henrik.johnsson@boklok.se, 070-2465808


Allmänt




Aktuellt

TENNISSKOLAN

Tennisskolans
sista ordinarie
träningsvecka är
vecka 22.


Boka banor
Boka online
eller ring receptionen.

Telefon
Reception: 0455-12802
Kansli: 0768-867103
Daniel: 0768-867104
Wille: 0768-867105

Sponsor
Holmgrens Bil

Tennismagasinet
Tennismagasinet

Tennistriss
Tennistriss


Utskriftsvänlig sida

Karlskrona Tennisklubb - Arena Karlskrona - Arenavägen 19 - 371 55 Karlskrona - Tel. 0455-12802 - kansli@karlskronatk.com - Org. nr. 835000-1460
Aktuellt
Tävlingar
Tennisskolan
Klubbinfo
Styrelsen
Kommittéer
Kansliet
  Meddela Media
Veteraner
Fördel
Bildarkiv
Sponsorer

ITF Seniors

Sommarkurs

KTK på Facebook

Cardio Tennis

Kansliet